למשתתפי הוועידה שלום וברכה,

עידן של אי-ודאות מאפיין את השנים האחרונות, עם בוא נגיף הקורונה, המצב הביטחוני המאיים, שינויי האקלים ומצבי הקיצון, השגרה הדינאמית וכמובן אי היציבות בשלטון המרכזי עם פירוק והחלפת הממשלות כל כמה חודשים. מקומנו כמנכ"לי הרשויות משמעותי מתמיד, בתקופה זו של אי יציבות מכל הכיוונים, ועל כן בחרנו את נושא הוועידה – "יציבות בעידן אי ודאות." 

לפניכם תכנית הוועידה, שכוללת הרצאות, דיונים ופאנלים בהשתתפות שרים, חברי כנסת, ראשי רשויות, בכירי המשק ואורחים נכבדים. 
הוועידה זהו המקום למפגש עמיתים, לשיח ולהיכרות. במהלכה נציג יוזמות ייחודיות מהרשויות המקומיות והאזוריות לצד זמן לפנאי ומופעי תרבות.

תודה רבה לצוות הוועידה ולכל העוסקים במלאכה.
מאחל לכם למידה פורייה והנאה מרובה.

בברכה,
דורון מילברג,
מנכ"ל עיריית ראשון לציון
יו"ר איגוד המנכ"לים והמזכירים
ברשויות המקומיות

הנחיות למשתתפים

שלום למשתתפי הוועידה,

הוועידה השנתית 2022 למנכ"לים ולמזכירים ברשויות המקומיות תתקיים בשבוע הבא, בימים שני-חמישי 12-15/9/22, במלון "מלכת שבא" אילת.

להלן מס' דגשים והנחיות:

 • מאחלים לכם נסיעה טובה והגעה בטוחה. אנא תכננו את הזמן על מנת שתגיעו למושב הפתיחה, במעמד שרת הפנים, שיחל ביום שני 12/9/22 בשעה 16:00 באולם המליאה – אולם כנען בקומת הלובי.
  יש במלון חניון תת קרקעי ללא עלות, על בסיס מקום פנוי.
 • בהגיעכם למלון הנכם מתבקשים להגיע לעמדת הקליטה של הוועידה, במבואת הכניסה למלון על מנת לבצע רישום וקבלת תג משתתף. העמדה תיפתח ביום שני בשעה 13:00, לאחר הרישום מוזמנים לבקר בתערוכת המציגים ולארוחת צהריים קלה.
 • הושקעה מחשבה ומאמץ רב בבניית תכנית מגוונת, מעניינת ורלוונטית. יכבדו אותנו בכנס שרים, חברי כנסת, ראשי רשויות, מנכ"לי משרדי ממשלה ושותפים רבים. אנו מבקשים לעמוד בלוח הזמנים, להיות נוכחים ולהשתתף בכל ההרצאות והפעילויות.
 • מוזמנים לעקוב אחר אתר הוועידה שבו יתפרסמו עדכונים ללוח הזמנים, סיקור הוועידה, תמונות, הנחיות ועוד.
  https://mankalim.org.il
  קישור לאתר יופיע על תג השם באמצעות קוד QR.
 • אירועים בחוץ
  • יום שני 12/9/22 משעה 21:30 נצא לבילוי ערב – מפגש חברתי קליל על בירה/יין, משקה קל ונשנושים בפאב MIA בטיילת (סמוך למלון ליד ארומה).
  • יום רביעי 14/9/22 בשעה 13:30 בערך נצא (בהסעה) לפעילות בחוף "ריף הדולפינים", כולל ארוחת צהרים. ביום זה לא תוגש ארוחת צהריים במלון.
   מומלץ להביא: בגד ים, מגבת, כובע וקרם הגנה.
   יש להירשם לאירוע ולהסעה בעמדת הקליטה ביום שני.
   פרטים במסמך מצ"ב.
  • יום רביעי 14/9/22 בשעה 21:15 יתקיים קוקטייל חגיגי ומופע של דני סנדרסון ולהקתו במלון מג'יק פאלאס בשיתוף עם כנס מהנדסי ערים.
 • בחירות להנהלת האיגוד יתקיימו ביום רביעי 14/9/22 משעה 18:00 עד 20:30 במלון הוועידה. פרטים על המועמדים: https://lp.vp4.me/xndi
  זכרו להביא עמכם תעודת זהות או רישיון נהיגה בתוקף.
  פרטים על הליך הבחירות וספר בוחרים ניתן למצוא באתר הוועידה.

 

לשאלות ובירורים יש לפנות לאיגוד ליוספה כהן 054-2300601
או לנציגת חברת ההפקה פנינית סלם פיזיק 054-7340317.

מצפים להגעתכם.

בברכה,
דורון מילברג
מנכ"ל עיריית ראשון לציון
יו"ר האיגוד ויו"ר הוועידה


תפריט נגישות